Wpłać 1,5 % na konto Koła PSONI w Szczawnicy

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczawnicy, od 29 lat działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi, informuje o gromadzeniu funduszy na dalszą budowę domu mieszkalnego oraz na projekty dotyczące rehabilitacji zawodowej i społecznej podopiecznych.

Przekazując 1,5% odpisu podatkowego na nasz numer KRS 0000122345, możesz wesprzeć nasze działania.

W tym roku planujemy wstawienie stolarki okiennej i drzwiowej w budowanym domu mieszkalnym dla starszych osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Wkłady własne przekazane przez darczyńców zostaną również wykorzystane na zakup auta do przewozu podopiecznych na zajęcia. Nasze Koło prowadzi edukację, terapię zajęciową, rehabilitację, a także organizuje wycieczki, imprezy sportowe i kulturalne.

Codziennie przewozimy ponad 70 osób na trasie dom-placówka-dom. Aktualnie opiekujemy się 140 osobami wielorako niepełnosprawnymi, którzy znajdują wsparcie w 4 placówkach dziennego pobytu zlokalizowanych w Krościenku nad Dunajcem, Szczawnicy i w Ochotnicy Dolnej.

Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność, możesz przekazać dowolną kwotę na numer konta Banku Spółdzielczego w Krościenku nad Dunajcem: 97 8817 0000 2001 0020 4280 0001.

W deklaracji PIT prosimy wpisać nasz numer KRS: 0000122345.

Każda wpłata jest dla nas ważna i pomaga nam w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi z Gminy: Szczawnica, Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Kamienica i Łącko.

Share this article:
Previous Post: Produkty, na których możesz oprzeć swoje zapasy na trudne czasy

March 23, 2023 - In Artykuły, Lifestyle

Next Post: Straż miejska – kompetencje i prawne podstawy działania

March 23, 2023 - In Archiwum, Uncategorized

Related Posts

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.